Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

Gelish VitaGel Strength nagų stipriklis - tvirtiems nagams 15ml. 01150

Kaina 27,50 € su PVM

Vitaminais praturtintas tirpinamas gelis. Stiprina ir saugo natūralius nagus

Smulkiau

  • 15ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Vitaminais praturtintas tirpinamas gelis. Stiprina ir saugo natūralius nagus.  Be Formaldehido, Toluolo ar DBP! Praturtintas vitaminais A, E ir B5. Sukurtas specialiai nagų stiprinimui. Su Vitagel Strength stiprikliu nagų lakas ilgiau išliks ant nagų. Galima naudoti vieną kaip nagus stiprinančią priemonę.

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 18 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Hand & Nail Harmony. 1545 Moonstone Brea, CA92821, United States of America.

Kilmės šalis - JAV

Ingredients

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate,  HEMA,  Hydroxypropyl Methacrylate, Isobornyl Methacrylate, Trimethylolpropane Trimethacrylate, Ethyl  Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate,  Hydrohycyclohexyl Phenyl Ketone, Tocopherol, D-Calcium Pantothenate, Acrylic Acid, Titanium Dioxide (CI 77891), Retinol.

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: