Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

VitaGel Recovery - silpniems ir trapiems nagams 15ml. 01152

Kaina 27,50 € su PVM

Saugo ir stiprina natūralius nagus, saugo nuo aplinkos poveikio ir didina lankstumą.

Smulkiau

  • 15ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Vitaminais praturtintas tirpinamas gelis. Recovery nagų stipriklis tai - išeitis ploniems, trapiems, silpniems ar pažeistiems nagams! Maksimaliai nagus stiprinanti priemonės sudėtis! Koncentruota priemonės sudėtis užtikrina ilgalaikį poveikį. Saugo ir stiprina natūralius nagus, saugo nuo aplinkos poveikio ir didina lankstumą.

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 18 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Hand & Nail Harmony. 1545 Moonstone Brea, CA92821, United States of America.

Kilmės šalis - JAV

Ingredients

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate,  HEMA,  Hydroxypropyl Methacrylate, Isobornyl Methacrylate, Trimethylolpropane Trimethacrylate, Ethyl  Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate,  Hydrohycyclohexyl Phenyl Ketone, Tocopherol, Calcium Pantothenate, Titanium Dioxide (CI 77891), Acrylic Acid, Retinol, Violet 2 (CI 60725), Hydroquinonne, p-Hydroxyanisole.

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: