Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Depileve GOLD vaškas granulėse 1kg. Padidinti

Depileve GOLD vaškas granulėse 1kg.

05118

Kaina 15,00 € su PVM

PROCEDŪRA BE JUOSTŲ. Ypatinga vaško sudėtis praturtinta lanolinu, bičių vašku ir pažangiais polimerais, kurie veiksmingai sukimba su plaukeliu ir pašalina labai trumpus ir šiurkščius plaukelius. Vaškas tirpsta žemoje temperatūroje, todėl jį galima naudoti viso kūno depiliacijai. Su GOLD plaukų šalinimo procedūra greita ir higieniška. Rekomenduojama greitai dirbantiems meistrams

 

Smulkiau
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

PROCEDŪRA BE JUOSTŲ

Depileve pristato naują ypač elastingą GOLD FILM WAX granulėse po 1kg. Tai aukščiausia  vaško rūšis. Extra film vaško visai kita tekstūra nei tradicinio ar juostinio.

- Jis tarsi guma, niekada nelūžta, yra ypatingai elastingas. Vašką paimame ir dengiame su mentele. Palaukiame keletą sekundžių kol vaškas sudžiūsta ir nulupame.

- Ypatinga vaško sudėtis praturtinta lanolinu, bičių vašku ir pažangiais polimerais, kurie veiksmingai sukimba su plaukeliu ir pašalina labai trumpus ir šiurkščius plaukelius.

- Vaškas idealiai tinka jautrioms vietoms.

 - Idealu naudoti – mažiems plotams: veidui, rankoms, bikini (labai ekonomiškas, nes dengiasi plonu sluoksniu, tačiau turi stiprią rovimo jėgą).

 - Taip pat galima naudoti klientėms, turinčioms problemų su išsiplėtusiomis venomis, kapiliarais.

 - Vaškas tirpsta žemoje temperatūroje, todėl jį galima naudoti viso kūno depiliacijai ir netgi ypač jautrioms kūno vietoms.

 - Greitai stingsta ir nepalieka vaško likučių ant odos.

 

Su GOLD FILM WAX plaukų šalinimo procedūra greita ir higieniška. Rekomenduojama greitai dirbantiems meistrams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: