Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Cuccio odos šveitiklis White Limetta 236ml. Padidinti

Cuccio odos šveitiklis White Limetta 236ml.

Kaina 7,00 € su PVM

Natūralių vaisių ekstraktus Italijos moterys naudojo jau prieš daugelį metų, norėdamos sugrąžinti jaunystę savo odai ir rankoms. Dabartiniais laikais Cuccio leidžia mėgautis šiais nuo seno žinomais grožio šaltiniais. Šveitiklis švelniai eksfolijuoja odą, pašalindamas negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus.

Smulkiau

  • 236ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Rankų šveitiklis (su mango, AHA rūgštimi, jūros dumblių kristalais) 240ml 

Natūralių vaisių ekstraktus Italijos moterys naudojo jau prieš daugelį metų, norėdamos sugrąžinti jaunystę savo odai ir rankoms. Dabartiniais laikais Cuccio leidžia mėgautis šiais nuo seno žinomais grožio šaltiniais. Šveitiklis švelniai eksfolijuoja odą, pašalindamas negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus.

Oda tampa gaivi ir švytinti. Jūros dumblių kristalai ir Jojobos vaškas (ne plastikas ar pemza) atveria poras ir paruošia odą vynuogių sėklų aliejaus (antioksidantas) įsiskverbimui.

Naudojimas: pamirkius rankas vonelėje su minkštinamąja druska, švelniai įmasažuoti šveitiklį į rankų, plaštakų ir riešo odą. Drėgnu, šiltu rankšluosčiu nuvalyti šveitiklio likučius nuo odos. Papurkšti vynuogių sėklų aliejaus ant rankų odos ir švelniai masažuoti prieš apgaubiant rankas šiltomis pirštinėmis.

 

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: