Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

CLD Blakstienos D (T:0,07mm/L: 9mm)

30020

Kaina 16,50 € su PVM

Blakstienos priauginimui pagamintos iššūkiams, klientams, kurie nori turėti ilgas, tankias blakstienas. Stipriausias CLD privalumas - nepaprastas patvarumas.

Smulkiau




Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

CLD šilkinės blakstienos (CLD Silk Lashes) CLD šilkinės blakstienos priauginimui, tai 12 eilių blakstienų rinkinys. Kiekvienoje eilėje yra pavienės blakstienos. Dirbtinės blakstienos yra pritvirtintos prie lipnios juostelės, kurią lengva išimti iš pakuotės procedūros metu. Dėl to procedūra bus greitesnė. Blakstienų išdėstymas eilėmis leis lengviau įvertinti, kiek blakstienų reikia vienai procedūrai. Rinkinyje yra apie 2000 blakstienų. CLD siūlo visas reikiamas blakstienų priauginimo priemones.

Tai pati populiariausia blakstienų juostelėmis rūšys. CLD šilkinės blakstienos yra labai plonos. Galima išsirinkti iš daugybės storio, ilgio ir riestumo blakstienų rūšių ir jas pritaikyti tiek 1 : 1; 2 : 1; 3 : 1 priauginimo metodui, tiek “Volume” (tankumo suteikimo) blakstienų priauginimo technikai. Tai reiškia, kad prie vienos natūralios blakstienos galima klijuoti 2 arba 3 dirbtines blakstienas. Jos yra labai lengvos, todėl galima sukurti ypač išraiškingas akis, nepažeidžiant natūralių blakstienų.

D linkio blakstienos – labiausiai riestos ir išraiškingos blakstienos.

C linkio blakstienos - pačios populiariausios. Priaugintos C linkio blakstienos atrodo tarsi natūralios blakstienos tik šiek tiek užriestos.

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: