Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Sumažinta kaina! Footlogix Cold feet formula putos pėdoms 125 ml. Padidinti

Footlogix putos šąlančioms pėdoms Cold feet formula 125 ml.

Kaina 8,50 € su PVM

-50%

17,00 € su PVM

Putos, kurios maloniai sušildo šaltas pėdas. Sudėtyje esantis rozmarinas suaktyvina pėdų odos kraujotaką.

Smulkiau

  • 125ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Putos šąlančioms pėdoms (Cold Feet Formula)

Putos, kurios maloniai sušildo šaltas pėdas. Sudėtyje esantis rozmarinas suaktyvina pėdų odos kraujotaką. Sudėtyje yra Šlapalas (Urea), kuris minkština ir drėkina odą. Akimirksniu susigeria ir nepalieka lipnaus sluoksnio. Dermatologų ir kliniškai patikrinta. Sudėtyje nėra kvapų ir konservantų.

Rekomenduojama naudoti tiems žmonėms, kurie nori ir sušildyti pėdų odą ir ja rūpintis.

Naudojimas: gerai išplakti prieš naudojimą. Norint putas išspausti, laikykite flakoną vertikaliai, nukreiptą žemyn; flakono antgalį atremkite į atvertą delną ir paspauskite, kol reikiamas putų kiekis nusės ant delno. Turi būti graikinio riešuto dydžio putų rutuliukas. Įmasažuokite putas tolygiai į pėdas, ypač atidžiai įtrinant į kulnus ir pėdos pagalvėlę. Galima naudoti ryte ir/arba vakare arba taip dažnai kaip norite. Būtinai naudoti bent vieną kartą dienoje. Ekonomiškam priemonės naudojimui, rekomenduojama flakoną po panaudojimo laikyti antgaliu žemyn. Putos akimirksniu įsigeria į odą, taigi, galite grįžti prie įprastų darbų!   

Aktyvieji ingredientai: Šlapalas (Urea) – išsaugo drėgmę ir gerina odos elastingumą. Arnika – suaktyvina kraujotaką odoje ir puoselėja odą. Rozmarinas – stimuliuoja, suaktyvina ir gerina kraujo cirkuliaciją. Tonizuoja odą ir veikia antibakteriškai.

Konsistencija: kreminės putos

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: