Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

Footlogix Peeling skin formula priešgrybelinė priemonė 125 ml.

Kaina 20,00 € su PVM

Tai drėgnos ir besilupančios odos, dažnai kenčiančios nuo grybelinių susirgimų priežiūra ir apsauga. Priemonė greitai įsigeria į odą ir nepalieka lipnaus sluoksnio. 

Smulkiau

  • 125ml.
Naujoji Gelish gelinių lakų kolekcija jau pas mus!

  1. Putos besilupančiai pėdų odai, kenčiančiai nuo grybelinių susirgimų (Peeling Skin Formula)Talpa:125ml 

 

Pagaminta remiantis technologija Dermal Infusion Technology. Tai drėgnos ir besilupančios odos, dažnai kenčiančios nuo grybelinių susirgimų priežiūra ir apsauga. Priemonė greitai įsigeria į odą ir nepalieka lipnaus sluoksnio. 

Sudėtyje yra veiksmingas ingredientas Klotrimazolis (Clotrimazole), turintis priešgrybelinių savybių. Sudėtyje NĖRA jokių drėkinamųjų ingredientų, nėra Urea. 

Sudėtyje yra Q10 kofermentas: senėjimą stabdantis ingredientas, kuris rūpinasi pėdų odos stangrumu, tvirtumu ir kovoja su laisvaisiais radikalais. 

Vaikštant basomis pėdomis treniruoklių salėse, prie baseinų, viešbučių kambariuose, oro uosto patikros salėse ar persirengimo kambariuose yra didelė galimybė užsikrėsti įvairiomis infekcijomis. Peeling Skin Formula – tai grybelinių infekcijų ir besilupančios pėdų odos ir odos tarp pėdos pirštų šalinimas ir priežiūra.

Numalšina besilupančios odos sudirgimą ant pėdų ir perštėjimą tarp pirštų, kuris atsiranda, kai pėdų oda pažeista grybelio, neretai dar vadinama “atleto pėda”. Naudojimas: gerai išplakti prieš naudojimą. Naudoti ryte ir vakare 2 savaites. Vėliau galima tepti 1 kartą dienoje, kol problema susitvarkys. Būtina sunaudoti visą flakonėlį. Vėliau pereiti prie Daily Maintenence Formula arba Sweaty Feet Formula. Negalima naudoti jokių drėkinamųjų priemonių.Puikiai tinka vyrams, paaugliams!

 

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: