Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

Footlogix Peeling skin formula priešgrybelinė priemonė 125 ml.

Kaina 20,00 € su PVM

Tai drėgnos ir besilupančios odos, dažnai kenčiančios nuo grybelinių susirgimų priežiūra ir apsauga. Priemonė greitai įsigeria į odą ir nepalieka lipnaus sluoksnio. 

Smulkiau

  • 125ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

  1. Putos besilupančiai pėdų odai, kenčiančiai nuo grybelinių susirgimų (Peeling Skin Formula)Talpa:125ml 

 

Pagaminta remiantis technologija Dermal Infusion Technology. Tai drėgnos ir besilupančios odos, dažnai kenčiančios nuo grybelinių susirgimų priežiūra ir apsauga. Priemonė greitai įsigeria į odą ir nepalieka lipnaus sluoksnio. 

Sudėtyje yra veiksmingas ingredientas Klotrimazolis (Clotrimazole), turintis priešgrybelinių savybių. Sudėtyje NĖRA jokių drėkinamųjų ingredientų, nėra Urea. 

Sudėtyje yra Q10 kofermentas: senėjimą stabdantis ingredientas, kuris rūpinasi pėdų odos stangrumu, tvirtumu ir kovoja su laisvaisiais radikalais. 

Vaikštant basomis pėdomis treniruoklių salėse, prie baseinų, viešbučių kambariuose, oro uosto patikros salėse ar persirengimo kambariuose yra didelė galimybė užsikrėsti įvairiomis infekcijomis. Peeling Skin Formula – tai grybelinių infekcijų ir besilupančios pėdų odos ir odos tarp pėdos pirštų šalinimas ir priežiūra.

Numalšina besilupančios odos sudirgimą ant pėdų ir perštėjimą tarp pirštų, kuris atsiranda, kai pėdų oda pažeista grybelio, neretai dar vadinama “atleto pėda”. Naudojimas: gerai išplakti prieš naudojimą. Naudoti ryte ir vakare 2 savaites. Vėliau galima tepti 1 kartą dienoje, kol problema susitvarkys. Būtina sunaudoti visą flakonėlį. Vėliau pereiti prie Daily Maintenence Formula arba Sweaty Feet Formula. Negalima naudoti jokių drėkinamųjų priemonių.Puikiai tinka vyrams, paaugliams!

PROBLEMA

Drėgna, perštinti besilupanti oda tarp pirštų ir ant pado gali signalizuoti apie grybelinę infekciją, neretai ši problema dar vadinama “atleto pėda”.

Numalšina besilupančios odos sudirgimą ant pėdų ir perštėjimą tarp pirštų, kuris atsiranda, kai pėdų oda pažeista grybelio, neretai dar vadinama “atleto pėda”. Su šia problema susiduria žmonės, kurių pėdos yra labai lipnios ir prakaituojančios. Vaikštant basomis pėdomis viešose vietose yra didelė galimybė užsikrėsti įvairiomis infekcijomis.

FOOTLOGIX SPRENDIMAS

Footlogix Peeling Skin Formula rekomenduojama:

–      Besilupančios ir lipnios pėdos, panašios į “atleto pėdą” priežiūrai.

–      Perštėjimas, skylimas ir sudirgimas tarp pirštų.

–      Vaikštant basomis viešose vietose, tokiose kaip treniruoklių salės, saunos, prie baseinų,oro uosto patikros salės, viešos pirtys ar dušai.

 

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: