Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Depileve parafino vonelė rinkinys Padidinti

Depileve parafino šildiklis vonelė rinkinys

05035

Kaina 205,00 € su PVM
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Šiame parafino šildiklyje yra elektroninis reguliuojamas termostatas. Reguliuojamos temperatūros amplitudė yra nuo 50º iki 58º laipsnių. Parafinas sušyla iki reikiamos temperatūros per 2-3 valandas. Prietaisas talpina 2,7 kg parafino. Šio kiekio pakanka maždaug 24 klientų rankų procedūroms atlikti arba 16 klientų kojų procedūroms. Viena procedūra – tai 5 rankų/pėdų panardinimai.

DEPILEVE kompanijos parafinas yra sukurtas pagal ypatingą formulę, kuri savo sudėtyje turi aliejų ir kondicionierių, kurių dėka parafinas lengvai nusilupa. Šildiklis skirtas naudoti kambario temperatūros patalpoje ( nuo 18º  iki 27º C).

Jau daugelį metų šilto parafino procedūras naudoja gydytojai ir fizioterapeutai, kad sumažinti įvairių ligų sukeltus skausmus: artrito, kojų patinimus, sausgyslių skausmą ir pan. 

Parafinas turi ypatingų, šilumą išlaikančių savybių. Parafino sluoksnis skatina kraujo cirkuliaciją ir atveria odos poras. Po parafino sluoksniu oda pradeda prakaituoti, pasiekiamas mini saunos efektas, todėl drėkinamosios medžiagos geriau įsiskverbia į odą. Sausa ir šiurkšti oda tampa minkšta, švelni ir lygi. 

DEPILEVE kompanija pristato šią prabangią, raminamąją ir drėkinamąją kosmetinę procedūrą rankų, kojų ir veido odos grožiui.