Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
RA Nails gel set sealer - viršutinis gelio sluoksnis 15ml. Padidinti

RA Nails gel set sealer - viršutinis gelio sluoksnis 15ml.

Kaina 14,00 € su PVM

Galima naudoti akrilo bei gelio nagams. Suteikia ypatingą blizgesį bei apsaugo nuo spalvos pakitimo. Tik profesionalams.

Smulkiau

  • 15ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

VIRŠUTINIS GELIO NAGŲ SLUOKSNIS (Set Sealer) 15ml

Galima naudoti akrilo bei gelio nagams. Suteikia ypatingą blizgesį bei apsaugo nuo spalvos pakitimo. Tik profesionalams.

Naudojimas: dilde suformuoti nagus. Šepetėliu nuvalyti dulkeles. Nepoliruoti! Tepti Set Sealer. Laikyti UV spinduliuose 2 min. Nereikia nuvalyti lipnaus sluoksnio.  

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 18 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Powstancow Warszawy 69, 83-000 Pruszcz Gdanski, Poland.

Ingredients

Ingredients: Urethane Acrylated Oligomer, PEG-4 Dimethacrylate, Ethyl Methacrylate, Hydrocyclohexyl Phenyl Ketone, CI 60725

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: