Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
CLD Nealiejinis akių makiažo valiklis - 100ml. Padidinti

CLD Nealiejinis akių makiažo valiklis - 100ml.

30045

Kaina 16,50 € su PVM

Makiažo valiklis be aliejaus, kuris maitina odą ir nuvalo makiažą bei nešvarumus nuo odos. Puikus valiklis prieš blakstienų priauginimo procedūrą.

Smulkiau
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Nealiejinis akių makiažo valiklis (Oil Free Eye Make-up Remover) 100ml

Makiažo valiklis be aliejaus, kuris maitina odą ir nuvalo makiažą bei nešvarumus nuo odos. Puikus valiklis prieš blakstienų priauginimo procedūrą. Rozmarino vanduo tonizuoja ir švelnina odą. Regeneruoja odą ir, kaip antioksidantas, stiprina ląsteles. Palaiko odos jaunystę ir skaistumą. Tik profesionalams. Naudojimas: užpurkšti valiklio ant vatos tamponėlio. Nuvalyti akių bei lūpų makiažą.

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 12 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Powstancow Warszawy 69, 83-000 Pruszcz Gdanski, Poland.

Kilmės šalis: Korėja

Ingredients

INGREDIENTS/SKŁADNIKI Purfied Water, Alcohol, Polysorbate20, Rosmarinus Officinalis Rosemary) Leaf water, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, dlum Chloride, Sodium Hyaluronate, Methyl paraben, Allantoln, 12M Phenoxyethanol, Disodium EDTA

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: