Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
CLD Blakstienų Praimeris - Candy Lash Primer 15ml. Padidinti

CLD Blakstienų Praimeris - Candy Lash Primer 15ml.

30046

Kaina 12,00 € su PVM

Priemonė nuriebalina natūralių blakstienų paviršių, pašalina nešvarumus ir makiažo likučius nuo kliento blakstienų.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Praimeris Candy (Candy Primer) 15ml

Praimeris užtikrina geresnį natūralios ir dirbtinės blakstienos sukibimą. Priemonė nuriebalina natūralių blakstienų paviršių, pašalina nešvarumus ir makiažo likučius nuo kliento blakstienų. Naudojant Praimerį Candy, blakstienų priauginimo procedūra yra žymiai greitesnė. Priemonė maloniai kvepia ir yra švelni akims. Naudojimas: naudoti prieš blakstienų klijavimą tam, kad jas nuvalyti ir paruošti geresniam sukibimui. Prieš naudojimą švelniai supurtyti buteliuką ir naudoti nedidelį Praimerio kiekį su specialiu aplikatoriumi. Priemonė tepama užmerkus akis, prieš pat blakstienų klijavimą. Naudojant teisingai, akių nedirgina

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 6 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Powstancow Warszawy 69, 83-000 Pruszcz Gdanski, Poland.

Kilmės šalis: Korėja

Ingredients

Aqua, PVP, Ethanol

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: