Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

Nuospauda – tai natūrali apsauginė odos reakcija į nuolatinį spaudimą ar trynimą tam tikrose vietose. Koks Footlogix sprendimas?

Nuospauda – tai natūrali apsauginė odos reakcija į nuolatinį spaudimą ar trynimą tam tikrose vietose. Koks Footlogix sprendimas?

SUGRUBUSI ODA - PROBLEMA

Nuospauda – tai natūrali apsauginė odos reakcija į nuolatinį spaudimą ar trynimą tam tikrose vietose.

Kartais dėl tam tikrų vidinių ar išorinių faktorių sutrikdomas tolygus kūno svorio pasiskirstymas pėdose. Tų padų vietų, kurios nėra skirtos didelio krūvio išlaikymui, oda storėja, kietėja. Nuospaudų susidarymą ant padų ar didžiojo piršto šonuose gali sukelti ir nepatogi avalynė.

Labai svarbu, kad Jūsų pėdos būtų sveikos ir gražios kiaurus metus

FOOTLOGIX SPRENDIMAS

Pedikiūro specialistas turi siūlyti saugias priemones (vengti ne itin saugių ir rūgštinių priemonių), kurios padėtų išvengti suragėjusios odos problemų. Tarp pedikiūro procedūrų naudokite teisingas priemones pėdų priežiūrai namuose ir pėdų odą bus visada tinkamai sudrėkinta ir apsaugota.

Footlogix – priemonės, kurias naudojant sulauksite neįtikėtinų odos pokyčių, kurių reikia Jūsų pėdoms. Rekomenduojama:

- Suragėjusiai odai ir sausoms odelėms
- Sausai odai ir nagams
- Sergantiems diabetu
- Visiems, kurie nori rūpinti savo pėdomisNuospaudų minkštiklis (Callus Softener Formula)

Priemonė, kuri veiksmingai ir greitai šalina nuospaudas, suragėjusias odos vietas ant kojos pirštų, odeles aplink nagus, negyvą keratinizuotą odą, hyperkeratozę, paviršinius įplyšimus (fissurae) ir siekiančius tikrąją odą įtrūkimus (rhagades).

Su šia priemone pedikiūro procedūra tampa greitesnė. Purškiama priemonė, su kuria procedūra tampa saugi ir higieniška. Netestuota su gyvūnais.

Naudojimas:

užpurkšti ant švarios ir sausos pėdų odos, pirštų ar kitų suragėjusios odos vietų 10cm atstumu. Palaukti 2-5 min, kol priemonė pilnai įsigers. Laikas priklauso nuo suragėjusios odos storio. Kai oda išdžiūsta, tačiau lieka lipni, tuomet su specialia lopetėle nupoliruoti odą. Jei nuospauda ypač gili, procedūrą galima pakartoti. Nusausinti pėdą servetėle. Nereikia nuplauti, nes priemonės poveikis išliks po panaudojimo t. y. toliau drėkins odą.

Įsigyti: Spausti ČIA