Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

Nuostabus blizgesys ir ilgas nagų lako nešiojimas! Taip geriausiai apibūdinami Morgan Taylor React produktai.

Nuostabus blizgesys ir ilgas nagų lako nešiojimas! Taip geriausiai apibūdinami Morgan Taylor React produktai.

MORGAN TAYLOR REACT APATINIS IR VIRŠUTINIS NAGŲ LAKO SLUOKSNIS

Nuostabus blizgesys ir ilgas nagų lako nešiojimas! Taip geriausiai apibūdinami Morgan Taylor React produktai. Patentuota Gelish INFUSED technologija apsaugo paprastą nagų laką nuo devėjimosi ir sutvirtina sukibimą su nagu. React leidžia nagų lako nešiojimą pratęsti iki 10 dienų! Morgan Taylor React bazinis sluoksnis sutvirtina sukibimą su nagu, o viršutinis React sluoksnis apgaubia nagų laką ir jį apsaugo.
PRODUKTAI

React – Base Coat

React apatinis nagų lako sluoksnis su Gelish Infused technologija užtikrina nagų lako spalvos sukibimą. Šis bazinis sluoksnis dengiamas kaip paprastas nagų lakas, nereikialinga Led lempa ir paprastai nusivalo su nagų lako valikliu. React apsaugo natūralų nagą ir klientus visada palieka patenkintus. Didžiausias privalumas, naudojant su React viršutiniu sluoksniu, jis suderinamas su visais nagų lakais.
React – Top Coat

React viršutinis nagų lako sluoksnis su Gelish Infused technologija suderinamas su visais nagų lakais. Šis produktas pasižymi ypatingų blizgumu ir prailgina nagų lako nešiojimą iki 10 dienų. React sluoksnis dengiamas kaip paprastas nagų lakas, nereikalinga jokia LED lempa ir yra paprastai nuvalomas su nagų lako valikliu. Didžiausias privalumas yra tas, kad React yra suderinamas su visais nagų lakais.
Norint įsigyti produktus, spauskite ant prekių paveiksliukų.