Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Olive Tree repair cream spearmint kremas kojoms 250g. Padidinti

Olive Tree repair cream REFRESHING MINT kremas kojoms 200g.

Kaina 8,50 € su PVM

Puiki terapija pažeistai ir suragėjusiai pėdų odai su natūraliais veiksmingaisiais ingredientais. Ramina sausas ir skaudančias pėdas.

Smulkiau

  • 200ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

ATSTATOMASIS IR GAIVINAMASIS PĖDŲ KREMAS su mėta (Pedicure Spa Repair & Refresh Cream Spearmint)

Puiki terapija pažeistai ir suragėjusiai pėdų odai su natūraliais veiksmingaisiais ingredientais. Ramina sausas ir skaudančias pėdas. Priemonės sudėtyje yra flavonoidai, lecitinas ir vitaminas E, kurie drėkina, stangrina ir jaunina odą. Mėta gaivina ir vėsina.

Naudojimas: pirma atlikti odos šveitimo procedūrą. Kremą tepti ant švarios ir sausos odos. Tik profesionalams. 

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Powstancow Warszawy 69, 83-000 Pruszcz Gdanski, Poland.

Ingredients

Ingredients: Water (Aqua), Sesame (Sesamum Indicum) Oil, Aloe Vera Gel, Menthol, Eucalytus Oil (Globulus) Leaf Oil, Chamomile Extract (Roman Athemis Nobilis), Camphor, Glycerin, Propylene Glycol, Kaolin, Cetyl Alcohol, Ceteareth 20, Carbomer, Triethanolamine, Fragrance (Parfum), Blue#1, Yellow#5.

26 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: