Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Sumažinta kaina! Olive Tree balinamasis rankų kremas su mandarinu 400g Padidinti

Olive Tree balinamasis rankų kremas su mandarinu 400g

26031

Kaina 7,61 € su PVM

-8,00 €

15,61 € su PVM

Kremas atstato ir šviesina rankų odą. Kremo sudėtyje gausu natūralių ingredientų mandarino ir ramunėlių ekstraktai, sezamo ir eukalipto aliejai. Oda tampa pastebimai švelnesné jau po pirmo užtepimo. Kremas puikiai įsigeria į odą ir kleidžia malonų aromatą.

Smulkiau
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Kremas atstato ir šviesina rankų odą. Kremo sudėtyje gausu natūralių ingredientų mandarino ir ramunėlių ekstraktai, sezamo ir eukalipto aliejai. Oda tampa pastebimai švelnesné jau po pirmo užtepimo. Kremas puikiai įsigeria į odą ir kleidžia malonų aromatą.

Naudojimas: įmasažuoti į rankų oda, pradedant nuo pirštų galiukų. Tuomet masažuoti riešą, dilbį ir kilti link alkonės. Masažas suaktyvins kraujo cirkuliaciją, limfos pratekėjimą ir veiksmingųjų medžiagų pasisavinimą, Klientas maloniai atsipalaiduos.

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Euro Fashion, Powstancow Warszawy 69, Pruszcz Gdanski, Poland

Ingredients

Kremas atstato ir šviesina rankų odą. Kremo sudėtyje gausu natūralių ingredientų mandarino ir ramunėlių ekstraktai, sezamo ir eukalipto aliejai. Oda tampa pastebimai švelnesné jau po pirmo užtepimo. Kremas puikiai įsigeria į odą ir kleidžia malonų aromatą. Naudojimas: įmasažuoti į rankų oda, pradedant nuo pirštų galiukų. Tuomet masažuoti riešą, dilbį ir kilti link alkonės. Masažas suaktyvins kraujo cirkuliaciją, limfos pratekėjimą ir veiksmingųjų medžiagų pasisavinimą, Klientas maloniai atsipalaiduos. Tik profesionalams. Démesio: tik išoriniam naudojimui. Netepti ant pažeistos odos. Jei sudirgimas tęsiasI, nutraukti priemonės naudojimą ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Produktą naudoti pagal paskirtį. Vengti patekimo į akis. Distributorius: Euro Fashion, Powstancow Warszawy 69. Pruszcz Gdanski, 83-000 Lenkija Platintojas: UAB Nagavita, Savanorių 79, Kaunas

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: