Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Olive Tree losjonas rankoms - Lotion Mango 236ml. Padidinti

Olive Tree losjonas rankoms - Lotion Mango 236ml.

Kaina 8,00 € su PVM
  • 236ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

RANKŲ LOSJONAS KREMAS (Manicure Spa Therapy Lotion)

Losjono sudėtyje esantis sezamo aliejus atstato odos drėgmę. Ramunėlės ekstraktas atgaivina sausą odą. Mėta – vėsina, gaivina ir turi dezinfekuojamąjį poveikį. Natūralių veiksmingų medžiagų dėka oda atrodo gaivi ir jauna. Mandarinų aromatas atgaivina mintis ir suteikia žvalumo.

Naudojimas: įmasažuoti į rankų odą. Ypatingą dėmesį skirti odelėms aplink nagus. Masažuoti kiekvieną dieną, kad rankų oda būtų švelni ir sveika. Rekomenduojama prieš tepant losjoną, atlikti odos šveitimo procedūrą.

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Euro Fashion, Powstancow Warszawy 69, Pruszcz Gdanski, Poland

Ingredients

Water, Sesame Oil, Aloe Vera Gel, Eucalyptus Oil, Mango Extract (Magifera Indica), Camomile  Extract, Camphor, Glycerin, Elastin, Propylene  Glycol, Kaolin, Cetyl Alcohol, Ceteareth 20, Carbomer 940, Triethanolamine, FD&C Red 33, Fragrance.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: