Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Sumažinta kaina! Gena Pedi mask kaukė pėdoms 250 ml. Padidinti

Gena Pedi mask kaukė pėdoms 250 ml.

Kaina 5,00 € su PVM

-64.28%

14,00 € su PVM

Žolelių aromato, kremo pavidalo žele masė su alijošiaus ekstraktu. Greitai putoja ir lengvai nusiplauna. Puikiai drėkina, minkština ir energizuoja odą. Kojų oda lieka vėsi ir atgaivinta.

Smulkiau

  • 170ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

Kaukė (Pedi Mask)

Žolelių aromato, kremo pavidalo žele masė su alijošiaus ekstraktu. Greitai putoja ir lengvai nusiplauna. Puikiai drėkina, minkština ir energizuoja odą. Kojų oda lieka vėsi ir atgaivinta.

Naudojimas: Pašalinus suragėjusias odos liekanas, švelniai padenkite kiekvieną pėdą “Pedi Mask” sluoksniu. Leiskite klientui atsipalaiduoti penkias minutes, tada panardinkite pėdas į šilto vandens vonelę ir jas nuplaukite. 

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

American International Industries. Los Angeles, CA90040 USA 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Agua, Cocomidopropyl Betaine, Parafina Liquida, Kaolin, Sorbitol, Estearato Glicerilo, PEG-100 Estearato, Acido Estearico, Hectorita, Glicol Propileno, Zumo Hojas Aloe Barbodensis, Extracto de Algas, Extracto de Macrocystis Pyriterg, Extracto de Spirulina Maxima, Mentol, Sodio PCA, Acrilotos/C10-30 Crospolímero de Acrilato de Alquila, Hidróxido Sódico, Fragancia Partum), Butilcarbamato Yodopropinilo, Metilporobeno, Propilparabeno, DMDM Hidantoina, Verde 5(ČI 61570).

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: