Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
Harmony Gelish Slip solution 120ml. Padidinti

Harmony Gelish Slip solution 120ml.

Kaina 17,00 € su PVM

BE FOTOINICIATORIŲ, sumažėja odos sudirginimo rizika. 

NĖRA HEMA, kurio reikia, kad sukibimas būtų geresnis, sumažėja odos sudirginimo rizika.

SAUGIAUSIAS MONOMERAS NAGŲ PRAMONĖJE sudėtyje nėra HEMA ar fotoiniciatorių, be kurių produktas mažiau dirgina odą. Formulė be 7!

DVELKIA AGURKŲ AROMATU  gaivus,  neįkyrus aromatas, kuris nuslopina nemalonius kvapus salone.

 

Smulkiau

  • 120ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

KĄ REIKIA ŽINOTI

480ml talpos užtenka maždaug 45 klientams, o 240ml – 22 klientams.

Formulė be 7 reiškia, kad sudėtyje nėra tolueno, dbp, formaldehido, formaldehyde resin, kamparas, tphp and xylene!

Polygel™ Slip Solution tirpalas yra saugiausias nagų likvidas pramonėje, kurio sudėtyje nėra HEMA ar fotoiniciatorių, sumažėja odos sudirginimo rizika ar odos jautrumas. Polygel™ Slip Solution tirpalas naudojamas tik produkto formavimui ant nagų. Šis tirpalas nėra produkto dalis kaip tradiciniai likvidai su pudra. Su Polygel™ Slip Solution, mažiau reiškia daugiau! Gerai nusausintas šepetėlis leis lengvai suformuoti gražius nagus.

NAUDOJIMAS

Su specialia metaline mentele uždėti reikiamą Polygel™ kiekį ant nago. Panardinti teptuką į Polygel™ Slip Solution tirpalą ir švelniai spaudžiant, paskirtstyti gelį ant nago plokštelės. Suformuotą nagą laikyti po Hand and Nail Harmony 18G Plus lempa 30s. Tuomet nuvalyti valomuoju skysčiu. Dilde sulyginti nago paviršių. Probleminiems klientams po lempa laikyti 60s. 

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Hand & Nail Harmony. 1545 Moonstone Brea, CA92821, United States of America.

Kilmės šalis - JAV

Ingredients

Isopropyl Alcohol, Isobutyl Acetate, Acetone, Acrylates Copolymer, Fragrance (Parfum), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Violet 2 (CI 60725).

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: