Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti
SuperNail Progel gel remower tirpiklis 236ml. Padidinti

SuperNail Progel gel remover tirpiklis 236ml.

Kaina 7,00 € su PVM

Tirpiklis, kuris kelių minučių bėgyje suminkština tirpinamą gelį / UV nagų laką. Tirpiklio sudėtyje esantys drėkinamieji komponentai saugo odą nuo sausėjimo ir padeda išsaugoti sveikus nagus.

Smulkiau

  • 236ml.
Naujiena! KUPA frezos jau Nagavitoje!

PROGEL GEL REMOVER (Gelinio nagų lako tirpiklis)

Naudojimas: sudrėkinti vatos tamponėlį tirpikliu, uždėti ant nago ir apgaubti aliuminio folija. Įsitikinkite, kad folija stipriai prispaudė tamponėlį prie nago. Palaukti 10min. Nuimti foliją nuo kiekvieno nago. Jei buvo užteptas storesnis gelinio nagų lako sluoksnis, laikyti, apgaubus folija, ilgesnį laiką. Kai gelinis lakas ,,atšoka" nuo nago, su medine lazdele atkelti likučius nuo nago. NEPLĖŠTI nuo nago! 

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

American International Industries. Los Angeles CA 90040

Kilmės šalis - JAV

Ingredients

Acetone, Isopropyl Palmitate, Dimethicone

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: