Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

IBD LED UV gelis 

Yra 21 prekės(-ių).

Visi IBD geliai yra panašūs savo sudėtimi, skiriasi tik spalva ir tirštumas. Gelių sudėtyje yra oligomerai, akrilo esterio monomerai, foto iniciatoriai ir kai kuriuose geliuose spalvos pigmentas. Oligomerai ir monomerai geliuose polimerizuojasi (stingsta)arba kitaip tariant virsta plastiku, kai foto iniciatoriai apšviečiami UV arba LED spindulia...

Visi IBD geliai yra panašūs savo sudėtimi, skiriasi tik spalva ir tirštumas. Gelių sudėtyje yra oligomerai, akrilo esterio monomerai, foto iniciatoriai ir kai kuriuose geliuose spalvos pigmentas. Oligomerai ir monomerai geliuose polimerizuojasi (stingsta)arba kitaip tariant virsta plastiku, kai foto iniciatoriai apšviečiami UV arba LED spinduliais. IBD geliuose nėra Tolueno ar Formaldehidų.

IBD gelis nagų priauginimui stingsta po UV/LED spinduliais. Stingimo metu deguonis trukdo geliui sustingti iki galo, todėl ant nagų lieka nesustingusio iki galo gelio sluoksnio, kitaip vadinamu lipniuoju sluoksniu. Šį sluoksnį reikia nuvalyti specialiu lipnumo pašalinimo skysčiu.

Oligomerai:oligomerai (iš dalies polimerizavęsi (sustingę)polimerai arba dalis gelio molekulių susijusių tarpusavyje) tai gelio pagrindas, kuris apsprendžia gelio stiprumą, tvirtumą, lankstumą, blizgesį ir atsparumą. IBD gelius sudarantys oligomerai yra tvirtai susiję tarpusavyje, taigi IBD statybinis gelis yra tvirtesnis, stipresnis ir labiau blizgantis nei daugelis gelių.

Foto iniciatorius – tai tas ingredientas, kurio deka vyksta gelio stingimas. Jis suaktyvina stingimo procesą.

Pageltimas: IBD geliai negelsta. Geliai gelsta dėl to, kad jų sudėtyje yra didelė foto iniciatorių koncentracija. IBD geliuose foto iniciatorių procentiškai yra nedidelis kiekis.

Odos sudirginimas: IBD gelių sudėtyje nėra rūgščių ar kitų ingredientų, kurie gali sudirginti odą.

IBD UV gelis nagams - geriausias gelis nagų priauginimui.

Daugiau
Rodoma 1 - 21 iš 21