Norėdami toliau naršyti manikiuras.eu, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Uždaryti

Manikiūro, gelinio lakavimo kursai 

Šioje kategorijoje prekių nėra
Nagavitos manikiūrininkų mokymo centras, pirmuosius žingsnius žengęs 2005m., gali didžiuotis, suteikęs manikiūrininko kvalifikaciją gausiam būriui Lietuvoje bei užsienio šalyse dirbančių meistrų.

Dabartiniu metu būsimi manikiūro meistrai gali mokytis pagal Formalią manikiūrininko mokymo programą arba Neformalią manikiūrininko mokymo programą.

Fo...
Nagavitos manikiūrininkų mokymo centras, pirmuosius žingsnius žengęs 2005m., gali didžiuotis, suteikęs manikiūrininko kvalifikaciją gausiam būriui Lietuvoje bei užsienio šalyse dirbančių meistrų.

Dabartiniu metu būsimi manikiūro meistrai gali mokytis pagal Formalią manikiūrininko mokymo programą arba Neformalią manikiūrininko mokymo programą.

Formalių mokymų trukmė 13 savaičių (520 val.). Norinčios studijuoti pagal formalųjį manikiūrininko mokymą privalo turėti pagrindinį išsilavinimą. Šio teorinio ir praktinio mokymo metu būsimi manikiūro specialistai sužino apie medžiagas, naudojamas manikiūrininkų darbe, įrankius bei jų naudojimo būdus, rankų ir kojų masažo technologiją, aptarnavimo kultūrą. Taip pat aiškinami saugaus darbo principai, atliekamas antakių bei blakstienų dažymas ir koregavimas, įvairių kūno vietų depiliacija, suteikiami verslo pradmenys ir ekonomikos žinios. Praktinis mokymas apima beveik 70% viso mokymo programos trukmės. Praktinio mokymo metu būsimi manikiūro meistrai mokosi profesionaliai atlikti įvairių rūšių manikiūrą, formuoti priauginamus nagus, dekoruoti nagus, panaudojant įvairias nagų dizainui skirtas priemones bei atlikti SPA ir higieninį pedikiūrą. Su nekantrumu mokinės laukia pamokos, kurios metu išmoks teisingai padengti nagus ypatingai populiariu šiuo metu UV lempoje stingstančiu specialiu geliniu laku bei išmoks tokį gelinį laką saugiai pašalinti nuo nago plokštelės. Beje, mokymų metu Nagavitoje mokiniai nemokamai aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis. Per 3 mėnesius įgytos teorinės ir praktinės žinios bei įteikti Lietuvos Švietimo Ministerijos patvirtinti diplomai, suteikia būsimiems specialistams galimybę dirbti manikiūrininko darbą arba pradėti savo verslą šioje srityje. Be to, baigusiems Nagavitos manikiūrininko mokymo centrą, įteikiami užsienio gamintojų sertifikatai: už gelio, gelinio lakavimo, nagų dizaino, pedikiūro kursai ir depiliacijos kursai Kaune.

Studijuoti Nagavitos mokymo centre visada skatina gausus įgytų žinių bagažas bei ypatinga nuolaida visoms prekėms, kurią gauna Nagavitos mokiniai. Taip pat dažnai į Nagavitą kreipiasi grožio salonų bei kirpyklų vadovai, kurie gali pasiūlyti darbą mokiniams, dar tik besimokantiems Nagavitos mokymo centre .Todėl dažnai mūsų mokiniai turi užtikrintą darbo vietą tuojau pat po mokymų pabaigos.

Suprantama, kad 3 mokymo mėnesių nepakanka tapti tikru profesionalu, tai patvirtina ir Nagavitoje dėstančios mokytojos. Tik nuolatinis žinių tobulinimas seminaruose , praktika grožio salonuose, bei teisingas bendravimas su klientais padės įsitvirtinti perspektyviame manikiūrininko darbe. Todėl Nagavitos mokymo centro mokytojos savo mokiniams linki kantrybės bei atsakingumo pradedantiems savarankišką kelią profesionalaus manikiūro meistro link.

Visiems, kurie nėra manikiūro specialistai, bet pageidauja išmokti profesionaliai pasirūpinti rankų ir kojų priežiūra namuose, visiems, kurie nori išbandyti save manikiūro specialisto vaidmenyje ir apsispręsti ar tai jo gyvenimo pašaukimas, Nagavitos mokymų centre vyksta Neformalūs manikiūro kursai Kaune ir manikiūro kursai Vilniuje: 2-jų savaičių bėgyje įgyti žinių (teorinių ir praktinių), reikalingų tiek profesionaliam manikiūrininko darbui, tiek individualiai nagų priežiūrai namų sąlygomis. Dviejų savaičių bėgyje mokiniai susipažįsta su manikiūro įrankiais ir jų naudojimu, higieniniais reikalavimais, išmoksta paruošti darbo vietą. Mokoma išsami kliento nagų analizė ir būklės nustatymas, kas yra ypač svarbu, siekiant atlikti saugią procedūrą. Būsimos meistrės atlieka ne tik įvairias manikiūro ir pedikiūro procedūras, bet ir gelio nagų priauginimą bei gelinį lakavimą. Nagų priauginimo kursai Vilniuje bei Kaune yra itin populiarūs. Nagų dekoravimas viena iš įdomiausių paskaitų mokymosi metu. Kiekvienai manikiūro specialistei aktualu mokėti antakių bei blakstienų priežiūros procedūras, todėl ir šios temos įtrauktos į neformalaus mokymo programą. Sėkmingai baigusiems mokymus, išduodamas Nagavitos manikiūrininko mokymo centro baigimo pažymėjimas bei gelinio lakavimo, pedikiūro ir nagų dekoravimo diplomai. Švietimo programos trukmė: 80 val./10 darbo dienų/2 savaitės. Baigus 2-jų savaičių neformalius mokymus, įgyjama kompetencija suteikia galimybę įsidarbinti grožio salone manikiūro ir pedikiūro specialistu, galinčiu atlikti klasikinį, saugų, terapinį manikiūrą, pedikiūrą bei gelinį lakavimą, koreguoti antakius, dekoruoti nagus.

Taigi Nagavitos manikiūrininkų mokymo centras suteikia galimybę pasirinkti 3 mėnesių arba 2 savaičių mokymo kursą. Tiek baigus Formalius, tiek Neformalius manikiūrininko mokymus, yra organizuojamas baigiamasis žinių vertinimas t. y. egzaminas. Egzaminas vyksta dviem etapais: teorinis ir praktinis vertinimas. Žinių vertinimui sudaroma komisija, kuri atskirai vertina teorinę ir praktinę dalį.

Manikiūro meistrai, kurie jau turi patirties šioje srityje arba žengia pirmuosius žingsniu, Nagavita siūlo vienos ar kelių dienų mokymus. Taigi, jei meistras nori užtvirtinti turimų žinių bagažą, ar nori pradėti teikti papildomas ir naujas paslaugas savo klientams, gali kelių dienų bėgyje išmokti priauginti nagus geliu ar akrilu, Polygeliu ar barstomu akrilu. Ypač populiarūs manikiūro kursai skirti nagų kursai dekoravimui geliniu laku bei nagų priauginimo kursai. Gelinio lakavimo kursai: Beje, atliekantys gelinį lakavimą sau ar artimiems žmonėms namuose, norėdami pasitikslinti ar teisingai atlieka šią procedūrą, registruojasi į vienos dienos gelinio lakavimo mokymus. Šių mokymų metu instruktorės priežiūroje atlieka ne tik gelinį lakavimą, bet ir išsiaiškina tai, kas anksčiau kėlė abejones. Dabartiniu metu daug dėmesio susilaukia aparatinio manikiūro kursai bei kombinuoto pedikiūro mokymai. Laikmetis, kai visi bėga, skuba ir neturi laiko, verčia meistrus pasiūlyti klientams kuo greitesnes ir veiksmingesnes procedūras. Būtent dėl šios priežasties aparatinio manikiūro bei pedikiūro mokymų paklausa nuolat auga.

Labai svarbu, kad būsimi manikiūro bei pedikiūro specialistai mokymams rinktųsi tik priemonių gamintojų apmokytus ir atestuotus instruktorius. Dabartiniu metu interneto platybėse gausu įrašų, kaip atlikti vieną ar kitą procedūrą, tačiau, reikia suprasti, kad vien tik vaizdinė medžiaga neleis tapti geru meistru. Tik praktinis mokymas, atidi instruktoriaus priežiūra ir mokinio atkaklumas bei pastangos leis tapti grožio srities profesionalu. Atminkite, kad teisingą priemonių panaudojimo eigą ir išsamius patarimus gali suteikti tik tiesiogiai iš priemonių gamintojų gavęs informaciją instruktorius. Kasmetinė instruktorių atestacija garantuoja, kad mokiniai gaus naujausią informaciją. Specialūs priemonių gamintojų išduoti diplomai, kurie bus įteikti baigus mokymus, padės Jums susirasti darbą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Kiekvienas diplomas yra pažymėtas instruktorių parašais ir holografiniu lipduku su firmos NAGAVITA logotipu. Lipdukas apsaugo nuo diplomų kopijų plitimo ir garantuoja jo autentiškumą.

Manikiūro bei pedikiūro specialistų paklausa niekada neblėsta. Šios profesijos itin svarbios, o jų atstovus sutiksime kiekviename grožio salone. Dabartiniu gyvenamuoju laikotarpiu žmonės ypatingai rūpinasi savo sveikata, teisingu gyvenimo būdu bei tvarkinga išvaizda. Išpuoselėtos rankos ir prižiūrėtos pėdos jau senai tapo ne prabanga, bet būtinybė. Taigi, pasirinkę manikiūrininko profesiją meistrai, niekada neprašaus pro šalį Jie bus reikalingi tiek didžiuosiuose miestuose, tiek mažuose miesteliuose!

Jus domina manikiūro kursai? Norite sužinoti daugiau ar reikalinga konsultacija? Kreipktitės ir mes Jums padėsime! Susisiekti galite telefonu +370 686 85425 ar el. paštu: sales@nagavita.lt
Daugiau